Kde všude lze použít Parkdecor

Minerální materiál Parkdecor je unikátní zejména svou odolností vůči běžné zátěži 7,5 tuny (v závislosti na podloží snese více). Díky tomu nalézá široké uplatnění a využití pro soukromé i veřejné plochy. Můžete jej získat hned v pěti barvách, takže zapadne do každého designu.

 

Zámecké zahrady

Vzhledem k historické povaze užití mlatových povrchů jsou zámecké zahrady a parky jasnou volbou. S Parkdecorem navíc nemáte starosti, protože se snadno udržuje. Díky barevné škále materiálu se navíc dají vytvořit dechberoucí designové kombinace.

 

Sportoviště nebo golfové hřiště

Parkdecor je vhodný i pro cesty, které doprovázejí sportoviště a golfová hřiště. Díky tomu, že nepráší a nezadržuje vodu navíc usnadní údržbu těchto ploch. Servisní cesty navíc pohodlně unesou manipulační techniku.

 

Cyklostezky

Materiál je odolný i proti úzkým pneumatikám kol. Výhodou je, že se na stezce netvoří výtluky ani nerovnosti, takže se nikdo nezraní. Parkdecor dodáváme i obcím a městům pro realizaci stezek a cest pro sportovce i pěší.

 

Příjezdové cesty

Jakmile doplníte svou zahradu o povrchy Parkdecor, vaše zahrada dostane nový svěží nádech. A navíc odpadnou starosti s udržováním a opravováním vašich cest.

 

 

 

 

 

Co je Parkdecor

 

Ukázky našich projektů